Hakkımızda

Kale Restorasyon

Kurulduğu günden bugüne kadar belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen firmamız ülkemiz için önem arz eden tarihi ve kültürel yapıların restorasyonu konusunda bir çok işi başarıyla tamamlamış ve bu konuda örnek bir firma olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Bu amaçla yoluna devam etmekte olan firmamız Cami, Medrese, Han, Hamam, Saray Yapıları, Kale, Konak gibi eski eserlerin yapıldığı dönemin mimari özelliklerine sadık kalınarak onarımlarının yapılması amacıyla kendi bünyesinde işinin ehillerinden uzman bir kadro ile taş, ahşap ve oyma imalatlarını yapabilmek adına bir sanat atölyesi kurmuştur.

Firmamız kadrosunun eğitim, birikim ve deneyim sahibi olmasına, uzmanlıklarını geliştirmesine, takım çalışmasının uyumlu bir şekilde devam etmesine ve çalışanlarının güvenliğinin en yüksek seviyede korunmasına büyük özen ve hassasiyet göstermektedir.

Taahhüdü altındaki projeleri zamanında ve söz verilen niteliklerde teslim etmeyi en önemli çalışma prensibi olarak benimseyen firmamız, uluslararası geçerliliği bulunan kalite belgelerinin sahibidir. İnsanlığa karşı duyduğu sorumluluğun bir sonucu olarak da ekolojik dengelerin bozulmadan devam etmesinin önemine inanmaktadır, bu nedenle çevre ve insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan yöntem ve malzemelerle çalışmayı tercih etmektedir.

Sahip olduğumuz tüm özelliklerle, hem ülkemizde hem dünya da inşaat sektörünün öncülerinden olma hedefimize doğru her geçen gün ilerlemekteyiz.